5 medalii pentru caransebeșeni

Sportivii de la CS Energetica – CSM Caransebeș au avut o evoluție foarte bună la Turneul Internațional de Judo „Cupa de Aur”, desfășurat în Sala Sporturilor din comuna Borș, județul Bihor. Sportivii au cucerit o medalie de aur, una de argint și trei medalii de bronz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *