De Sânziene… din Japonia în România

Muzeul din Bocșa a găzduit o manifestare cât se poate de inedită intitulată „De Sânziene… din Japonia în România”, în care doi artiști din Țara-soarelui-răsare au susținut un concert cu muzică specifică în curtea muzeului recent inaugurat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *