CSM Reșița a dat startul pregătirilor pentru noul sezon competițional. Cu prilejul unei conferințe de presă, conducerea clubului și staff-ul tehnic au prezentat obiectivele și planurile pentru perioada următoare. Totodată, a fost anunțată și numirea lui Boșco Vișatovici în funcția de coordonator al Centrului de copii și juniori.
















